PRO-1 PR-780 2D Omni Desktop Barcode Scanner
AED 475.00 Inc VAT
Sunmi V2S T5940 5.5 display 3gb+32gb 8M Camera 58mm Mobile Terminal
AED 1,275.00 Inc VAT
PRO-1 PT45 15″ Core i5 Touch Screen POS Terminal
The PRO PT45 is a professional 15-inch touch screen POS terminal featuring a sleek, durable design. It offers high-speed processing and versatile connectivity, making it ideal for retail and hospitality environments.
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
AED 1,785.00 Inc VAT
15
People watching this product now!
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Delivery Service
Our courier will deliver to the specified address
1-3 Days
Charges as per location
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
-
Warranty 1 year/ or per brand policy
-
Free 7 Days returns policy
Payment Methods:
Description
Specifications
| Processor (CPU) | Qualcomm Hexa-Core (Up to 2.4GHz) |
| Memory (RAM) | 3GB |
| Storage (ROM) | 32GB (UFS Interface) |
| Operating System | SUNMI OS (Based on Android 13) |
| Display | 6.75″ HD+ (1600 × 720), IPS Multi-touch Screen |
| Camera | 8MP Rear Camera with Auto Focus & Flash LED |
| Connectivity | 4G LTE (EU & Asia bands), Wi-Fi (2.4G/5G), Bluetooth 5.0 (BLE) |
| NFC | Supported (Ready for SoftPOS) |
| Barcode Scanner | Integrated SS1104 2D Laser Barcode Scanner |
| Printer | 58mm Thermal Printer (Supports Receipt & Labels) |
| Print Speed | Max 80mm/s |
| Card Slots | 2× Nano SIM + 1× MicroSD + 2× PSAM (Configurable) |
| Interface Port | USB Type-C OTG |
| Battery | Removable 7.7V / 3100mAh |
| Audio | 95dB High-volume Speaker |
Customer Reviews
Related Products
SUNMI D2 Mini T1711 Compact Desktop EPOS Terminal for Shops
Out of stock
AED 1,358.83 Inc VAT
SKU:
D2 Mini (T1711)
Sunmi D2s Lite 2GB+16GB Android POS Touch Machine Terminal
In stock
AED 1,575.00 Inc VAT
SKU:
D2S-L3571
SUNMI T2S L1563 High-Performance All-in-One Android POS Terminal with Built-in Printer
In stock
AED 2,690.00 Inc VAT
SKU:
T2S-L1563
SUNMI V2 Pro T5921 Mobile 5.99 display 2gb+16gb 5M Camera POS Terminal
In stock
AED 895.00 Inc VAT
SKU:
V2 Pro -T5921
Sunmi V2S T5940 5.5 display 3gb+32gb 8M Camera 58mm Mobile Terminal
In stock
AED 1,275.00 Inc VAT
SKU:
V2S-T5940
